Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові відбувся концерт українського гурту «СКАЙ» (відео)У Чернігові відбувся концерт українського гурту «СКАЙ» (відео)

В рамках ювілейного туру «СКАЙ - нове життя 15» Олег Собчук зі своїми музикантами навідались до Чернігова через роки тривалої перерви. Фронтмен пообіцяв здивувати і йому це вдалося. Крім старих композицій, таких як «Best друг», «Тебе це може вбити», значну частину концерту складали зовсім нові композиції.Значну частину глядачів складала звісно молодь, котра цінує якісний український продукт. «СКАЙ» одна із тих груп, яка виконує пісні державною мовою та англійською.

Хлопці дійсно взяли собі за правило з самого початку грати чесно, тому ніколи не використовували фонограми. Тут тільки справжнє звучання голосом вокаліста та інструментів. Олег зауважує, що 99% успіху залежить саме від музикантів, а їх він вважає, без перебільшення, професіоналами.

Міцна команда та ще більше бажання не зупинятися дають можливість гурту триматися на плаву в непростому житті шоу-бізу.

В ці нелегкі часи «СКАЙ» допомагає нашим бійцям виживати. Гурт грає багато благодійних концертів за кордоном, всі зібрані кошти передає в АТО. Така позиція була з самого початку. Та паралельно з цим гурт не перестає творити, відкривати нові можливості. Так, цього року у травні «СКАЙ» хотів прорватися у пісенному шоу «Євробачення». Вони представили англомовну пісню «All my love for you», яка брала участь у голосуванні. Та не пройшла до півфіналу. Але той факт Олег Собчук не вважає провальним.

За розвитком подій конкурсу Олег не спостерігав, знаходився за межами країни, але оцінив рівень проведення. Каже, все було на висоті. Виступ своїх колег по цеху, в даному випадку гурт «O.Torvald», коментувати не береться. Оскільки, каже, не має права когось засуджувати.

Власних амбіцій у нього достатньо для того, щоб не ставити крапку на мріях та ще багато років радувати своїх шанувальників перемогами.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: концерт, українські пісні, «СКАЙ», «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект