Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Колишні студенти взяли опіку над старенькою викладачкою, котра довгий час голодувала (відео)Колишні студенти взяли опіку над старенькою викладачкою, котра довгий час голодувала (відео)

Ледве не загинула від голоду вдома.

Старенька з тиждень пролежала в своїй квартирі, а в сусідній кімнаті лежав її померлий син.

Ця історія про байдужість і безпорадність.Трапилось все це в багатоповерхівці по вулиці Шевчука. Сусіди запідозрили погане, коли під’їзд заполонив трупний сморід. Вирішили перевірити. Двері до помешкання відчинені. У квартирі жінки побачили стареньку, яка ледве підіймала голову.

Надія, сусідка: «Старенька лежала вкрита. Ми її розкрила, а вона зовсім висохла. Я й кажу, треба визивати швидку, бо жінка помирає з голоду».

В сусідній кімнаті знайшли вже мертвого сина господині.

За експертизою правоохоронців, смерть наступили природнім шляхом. Стареньку екстрено госпіталізували. Так як у жінки в місті немає родичів, допомагати їй взялись колишні студенти.

Юлія Півень: «Допомагати Галині Георгіївні організувалось більше 200 чоловік. І якщо хтось згадає Галину Георгіївну Бандуровську, то, будь ласка, знайдіть мене у соцмережах».

Бабуся наразі перебуває у спеціалізованому закладі. У неї сильне виснаження, адже довгий час вона нічого не їла.

Юлія Півень: «Ми не лише грошима допомагаємо, а й розробили графік, коли і хто до неї буде під’їжджати, щоб привезти необхідні харчі».

Більш як півстоліття Галина Георгіївна присвятила себе улюбленій справі – викладала англійську в педуніверситеті. До 75 років вона ще працювала.

Поки ж колишні учні рятують стареньку поліція розпочала пошуки родичів, адже жінка вже не може піклуватися про себе самостійно і потребує цілодобового догляду.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Юлія Півень, голод, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект