Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Тональність гранатомета: рок-гурт грає на унікальних інструментах (відео)

Тональність гранатомета: рок-гурт грає на унікальних інструментах (відео)

Нову композицію виконавиця чернігівського рок-гурту Лєна Іванова написала спеціально, аби заспівати її під цю гітару.

«Цей інструмент – символ миру. Сенс у тому, щоб всі воєнні приладдя почали використовуватися з мирною метою. Як ви бачите, на цій виставці і касти розмальовані, і мухи, і фаготи, і гільзи. Все, що можливо використано з творчою метою», — виконавиця рок-гурту Лєна Іванова.Такий експонат приїхав до Чернігова разом із виставкою «Військово-польовий арт». Він надихнув музикантів створити справжній інструмент. Тубус із гранатомета заграв після того, як над ним почаклував рок-музикант Віктор Райський. Попри перелом руки, він не відходив від гітари більше доби.

«Я стараюся не думати про те, що в мене поламана рука. Коли я її тільки зламав, вона дуже боліла. Тоді я працював лише однією рукою та допомагав ще й товариш», — майстер музичного інструмента Віктор Райський.

Нині видуває ноти та шліфує гільзи. Скоро вони перетворяться на панк-флейту.

— Великі гільзи дають низький звук. Треба доробити, щоб можна було зіграти.

Тепер чернігівські рок-виконавці  переймаються новим проектом. Вони беруться перетворити іншу військову техніку на музичні інструменти.

— Ми плануємо зробити ще фагот на воєнну тематику.

«Наш Молодіжний центр із Лєною Івановою проводить багато проектів», — керівник молодіжного кіно-культурного центру Вадим Антошин.

Електрогітари та справжні барабани рок-виконавці відкладають убік. Тепер гратимуть на гільзах і тубусах із протитанкових мін.

Сюжет: Cheline TV

Теги: Лєна Іванова, рок-гурт, Cheline TV

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект