• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівський ліцей №16 уперше за 17 років набрав першачків (відео)


Чернігівський ліцей №16 уперше за 17 років набрав першачків (відео)

 

Чернігівський інформаційно-технологічний ліцей №16 відсьогодні має «додаток» до назви  — навчально-виховний комплекс. Цей статус дозволяє набирати першачків  — вперше за останні 17 років. На святковій лінійці побували і наші журналісти.


 
Уперше за сімнадцять років цей звук лунає і для першокласників Чернігівського інформаційно-технологічного ліцею №16. Перше вересня школа святкує в новому статусі – тут створили навчально-виховний комплекс,  і разом зі своїми першими за довгий час першачками.
 
Відремонтований кабінет, нові парти й дошка – в цьому класі малеча починатиме свій навчальний шлях. Власне, вчителька також тут «новенька»: перше вересня для неї – перший робочий день у цій школі.
 

Для майбутніх першокласників ще влітку проводили підготовчі заняття. Не стільки щоб підготувати до навчання, скільки задля знайомства дітей, учителів, батьків
 
Батьки першокласників відповідально поставились до підготовки. Жартують —  вивчили з дітьми чи не всю програму першого класу.
 
Якщо для когось перший дзвоник пролунав уперше, то для когось – востаннє. Одинадцятикласники  -на низькому старті перед марафоном «доросле життя».
 
Першим уроком для двадцяти трьох першачків став… урок безпеки дорожнього руху – представники патрульної поліції навчали дітей правильно переходити дорогу. За словами директора, уже зараз є п’ятнадцять охочих стати першокласниками наступного року, тож у 2018-му є шанс відкрити більше ніж один перший клас.

«Сівер-центр»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: 1 вересня, першачки, ліцей №16, «Сівер-центр»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект