Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Подробиці обставин, чому вчора зранку жоден тролейбус не виїхав на маршрут (відео)Подробиці обставин, чому вчора зранку жоден тролейбус не виїхав на маршрут (відео)

Від самого ранку 16 серпня водії та кондуктори сиділи в тролейбусному депо без роботи. Жоден з тролейбусів не виїхав на маршрут. Причина зовсім не в страйку, як почали поговорювати містяни. Електромашини залишились без електрики.Вадим Федоренко, головний енергетик КП «ЧТУ»: «Около 3 часов ночи поступил звонок от диспетчера городских электросетей, что по нашей кабельной линии идет короткое замыкание и поэтому они нас отключают».

Так як електротранспорт відноситься до важливих об’єктів міської інфраструктури, то кожна тягова підстанція живиться щонайменше від двох незалежних високовольтних кабельних ліній і у випадку аварії на одній, вмикають іншу. Так було і цього разу.

Вадим Федоренко: «Мы перезапитались от резервного ввода и через 10 минут резервный ввод тоже был отключен. Причина пока не известна. Делаем испытание оборудования, испытываем кабельные линии. После включение второго ввода троллейбусы успели дойти до Красного моста и там остановились».

Третя тягова підстанція, яка й лишилась без струму, живить значну частину лінії у центрі міста. Зокрема, вулиці Шевченка, Полуботка, П’ятницьку, Преображенську, частину Рокоссовського, проспекту Перемоги. Тобто якби тролейбуси навіть і встигли виїхати, рух містом все одно був би паралізований.

Аварійна бригада енергетиків ЧТУ працює над тим аби відновити рух тролейбусів, перевіряють кабельні лінії та обладнання тягових підстанцій.

Вадим Федоренко: «У нас старое оборудование. Подстанция эта одна из первых, построена в 1964 году. У нас даже еще стоят старые масляные выключатели. Реконструкция оборудования не проводилась. Менялись только трансформаторы на более мощные, а глобального капитального ремонта на подстанции не было».

За умови форс-мажорної ситуації управління транспорту звернулось до приватних перевізників, аби ті випустили максимально можливу кількість автобусів.

Станом на 15-ту годину енергетикам вдалося знайти і ліквідувати несправність. Рогатики почали виходити на лінію.

За попередньою інформацією, винуватцем блекауту став пошкоджений високовольтний кабель. У Чернігівському тролейбусному управлінні просять поставитися з розуміння до тимчасових незручностей.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: тролейбуси, ЧТУ, транспорт, Вадим Федоренко, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект