школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Чернігівська IT-компанія передала челендж колегам допомогти онкохворим дітям (відео)SHOPTOYS

Чернігівська IT-компанія передала челендж колегам допомогти онкохворим дітям (відео)

Спеціалізованому гематологічному блоку виповнився рік. До того часу наша область залишалася єдиною, яка його не мала, а хворі на рак діти лікувалися зі всіма іншими в педіатричному відділенні. За цей час в двері блоку зайшло вже чимало малечі і її кількість невпинно зростає.Єгор Павленко, лікар-гематолог Чернігівської обласної дитячої лікарні: «За минулий рік у нас було 24 лейкози, з них – 4 рецидиви. Також було три випадки лімфоми та багато інших патологій, які не в розділі онкології, але в розділі гематології».

Людмила Сила, лікар-гематолог: «На жаль, хворих достатньо в нашій області і ці діти дуже важкі, вони отримують дуже інтенсивне лікування, яке негативно позначується на їхній реактивності на їхньому супроводі хвороби».

Маленькі пацієнти затримуються тут на тривалий час – палата стає домом, а лікарі кращими друзями. Можливість поспілкуватися з іншими дітьми випадає вкрай рідко.

За рік існування блоку лікарям доводилося зіштовхуватися з різними проблемами. Нестабільною залишається ситуація із наявністю достатньої кількості потрібних медикаментів. В пошуках же втрачається дорогоцінний час, який не на боці пацієнтів.

Єгор Павленко: «В даний час у нас недостатньо буває навіть хіміопрепаратів, а це основний вид терапії».

Всіма силами побороти ворога у вигляді хвороби сім’ям допомагають волонтери та благодійні організації. Долучилися й представники IT-сфери. Серед подарунків і такі необхідні ліки. Вони зробили виклик своїм колегам по цеху, аби ті також не залишалися байдужими, адже чужих дітей не буває.

Свого часу саме активна підтримка всіх небайдужих допомогла відкрити онкогематологічне відділення та протягом року постійно допомагати у вирішенні найдрібніших питань, а отже і збільшились шанси на життя.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: онкологія, IT-спеціалісти, програмісти, допомога, діти, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект