Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Грузинське село в Чернігові (відео)Грузинське село в Чернігові (відео)

На виставковому майданчику «Зеленої сцени» був представлений проект «Грузинське село» першої жінки - фотографа у пострадянській Грузії, кінематографа Натели Грігалашвілі. Авторка до Чернігова не приїздила. Виставку «Зеленій сцені» надав фестиваль «Одеса-Батумі фото дні». Замість звичайних фотографій чернігівці побачили роботи Натели Грігалашвілі виконані широкоформатним друком на полотні.Натела Грігалашвілі-фотограф-самоучка. Її ім’я добре відоме в Грузії та за межами країни. Вона є володаркою премій міжнародних фотоконкурсів, а також премії Ройнішвілі «За внесок у розвиток грузинської фотографії». Персональні фотовиставки Натели проходили в Тбілісі, Відні, Берліні, Москві, Нью-Йорку, Батумі, Одесі. Минулого уїк-енду в Чернігові.

За кожною фотографією ховається маленька історія людей, їхнє життя у напівпорожніх, високогірних селах, які відрізані від навколишнього світу. Натела Грігалашвілі виросла у такій місцевості і багато років присвятила її дослідженню. Фотографія стала для неї способом зберегти зв’язок грузинського села із всесвітом.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: Натела Грігалашвілі, Зелена сцена, виставка, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект