Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Таксисти та поліціянти не можуть порозумітися через знак (відео)Таксисти та поліціянти не можуть порозумітися через знак (відео)

Перехрещені червоні лінії на синьому тлі – це знак 3.34. Він забороняє зупинку усіх транспортних засобів. І хоча згідно правил він не розповсюджується на автівки таксі та декілька разів на день саме тут бувають конфліктні ситуації між таксистами та патрульною поліцією.Одного дня мимоволі ставши свідками подібної конфліктної ситуації, коли патрульні під’їхали до автівки таксі у момент висадки пасажирів, знімальна група телеканалу «Дитинець» вирішила поцікавитися у поліціянтів, що ж на їхню думку порушив таксист. Правоохоронець відповів так: «Даний водій зупинився під знаком 3.34 – зупинка заборонена. Це є порушення правил дорожнього руху. Зараз перевіряємо наявність документів та належність цих документів у даного водія».

Таксист каже, взагалі не второпає, чому поліціянти звинувачують його у порушенні, адже парковка тут завжди забита та й він зупинився менше ніж на хвилину, аби висадити пасажирів.

Свої дії поліціянт аргументує тим, що знак 3.34 забороняє зупинку абсолютно всіх транспортних засобів і не має виключень. Після таких тверджень виникають сумніви у компетентності деяких поліціянтів у знанні правил, там чорним по білому написано: «дія знаку не розповсюджується на таксі, що здійснює посадку або висадку пасажирів (розвантаження чи завантаження вантажу)».

Що це дійсно так, підтвердили і у прес-службі патрульних.

Віталій Копистко, прес-офіцер патрульної поліції: «Правила дорожнього руху в частині встановлення знаку 3.34 «Зупинка заборонена» дійсно дозволяють таксі зупинятися під цим знаком. Але є обов’язкова умова того, що він дійсно здійснює або посадку/висадку пасажирів, або загрузку/вигризку якогось вантажу, або ж якщо увімкнений таксометр».

Щоправда поліціянти кажуть, самі таксисти інколи зловживають таким правом, подовгу стоять під забороненим знаком, відповідаючи патрульним, що приїхали на виклик і чекають пасажирів.

І поки сторони звинувачують одна одну у порушенні закону, стає очевидно із ситуації, час шукати вихід, і зайнятися цим мають і правоохоронці, і власники таксофірм. Можливо і законотворцям необхідно більш чітко окреслити правила, бо в результаті конфлікту між поліціянтами і таксистами страждають пересічні громадяни, до яких таксі просто відмовляється їхати, побоюючись бути оштрафованим, навіть не порушуючи правил.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: знак 3.34, поліція, Віталій Копистко, «Зупинка заборонена», таксі, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект