Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як пройшов останній дзвоник у школі №27 (відео)
УБП


Home net

Як пройшов останній дзвоник у школі №27 (відео)

Хто обрав 27-му школу, той знає, що тут є свої традиції і головна з них – підтримка сімейних цінностей. Де хто з цих мам також закінчували 27-му, тепер в ній навчаються їхні діти. Головний урок, який затямили всі у початковій школі, відсидітися на задній парті ні у кого не вийде – участь на уроках і на свята беруть усі, навіть тата і бабусі.Колишня вчителька Яніна Войцеховська починала свою трудову діяльність саме у 27-й школі, тепер тут вчаться її онуки.

Якщо вальс – то всім класом, а як співати – то хором. Свої таланти в танцях, музиці продемонстрували і діти, і батьки на випускному звітному концерті. Директор школи Олена Піун називає випускників 4-х класів елітою школи, каже, вони і навчаються добре, 80% учнів державну підсумкову атестацію написали на достатньому та високому рівні.

Зміцнюється і матеріально-технічна база школи. Цього року, за словами директора, отримали новий комп’ютерний клас, зробили ремонти приміщень, - без залучення батьківських коштів.

А 26 травня останній дзвоник пролунав для всієї школи. Звичайно головні герої в цей день – випускники 11-х класів. Цього року багатьом з них вручали почесні грамоти і дипломи за перемогу у різних олімпіадах та конкурсах. Вперше за 5 останніх років баскетбольна команда принесла бронзові медалі у всеукраїнських змаганнях 3 на 3.

Не загубилися на цьому святі і наші четверокласники, вони виконали шкільний вальс. Звичайно випускники у боргу не залишились. Можливо так народилася ще одна традиція у цій школі.

У понеділок старшокласників чекає ЗНО. Решта школярів йде на літні канікули.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: останній дзвоник, школа №27, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект