Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Найкращі велоспортсмени змагалися за звання кращих (відео)

Найкращі велоспортсмени змагалися за звання кращих (відео)

Чемпіонат області ілюмінатор з маунтинбайку пройшов у Чернігові. Упродовж трьох днів найкращі спортсмени з нашого міста та з Ніжина змагались у міському парку культури та відпочинку. Всього близько 60 учасників різного віку, з яких – 2 дівчат.Цього разу довжина траси близько 800 м. Тут є і підйоми зі спусками, небезпечні повороти і спеціальні перешкоди. Проте спортсмени вправно долають дистанцію.

Подібні змагання проходять у місті щороку. Цього разу їх провели у міському парку культури та відпочинку. Проте є деякі незручності. Головний суддя Олександр Бричеєв каже, що спортсменам заважають звичайні перехожі.

Цього разу на змаганнях обійшлося без тяжких травм. Проте були випадки зіткнення велосипедистів. Та попри це, спортсмени кажуть, що цей вид спорту їм надзвичайно подобається.

Були на змаганнях як новачки, так і досвідчені спортсмени. Владислав Денисенко чемпіон області з велоспорту. Хлопцю 16 років. Зараз активно готується до ЗНО. Мріє вступити до чернігівського педагогічного університету на факультет фізичного виховання. Тренується щодня по кілька годин. Каже, що перепробував багато видів спорту, ганяти на велосипеді сподобалось найбільше. Наразі хлопець полишати спорт не збирається.

Повболівати за своїх дітей прийшли і батьки. Кажуть, що дуже пишаються своїми молодими спортсменами.

У чемпіонаті області учасників розподілили за кількома категоріями. Це чоловіки, юнаки, молодші юнаки і кадети.

По закінченню змагань переможці отримали грамоти та медалі.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: велоспорт, спорт, маунтинбайк, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект