Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Вознесенська церква у Козельці освячена патріархом Філаретом (відео)


Home net

Вознесенська церква у Козельці освячена патріархом Філаретом (відео)

Ця культова споруда була передана у довгострокове безоплатне користування Чернігівській єпархії Україеської Православної Церкви Київського патріархату у лютому цього року рішенням обласної ради. З церемонії освячення – наші журналісти.Дзвони, традиційні сіверянські хліб-сіль… Козелець зустрічає патріарха Київського і Всієї Руси-України Філарета. Предстоятель Української Православної Церкви прибув освятити Вознесенську церкву.

Збудований у другий половині 19-го сторіччя, храм останнім часом слугував музеєм ткацтва. Тепер під куполи храму повертається молитва.

Патріарх очолив освячення і божественну літургію у спів служінні з трьома архієпископами та священиками Чернігівщини, серед яких були і капелани.

Настоятель відродженої Вознесенської церкви отець Ярослав Гика вже два роки служить у парафії, активно займається волонтерством, багато разів сам бував на фронті – відвозив допомогу українським воякам, підтримував їх Божим словом.

Урочисте богослужіння завершилося нагородженням тих, хто активно допомагає в розбудові єдиної помісної церкви.

Вознесенський храм був освячений Патріархом у Лазареву суботу. Лазар, якого Спаситель воскресив з мертвих, став символом повернення до життя. Так само до вірян повернулася Вознесенська церква у Козельці.

«Сівер-центр»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Філарет, Козелець, «Сівер-центр»

Добавить в:


ЦентрКомплект