• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Учитель року-2017: кращі з кращих педагогів області обрані (відео)


Учитель року-2017: кращі з кращих педагогів області обрані (відео)

 

У Чернігові підбивали підсумки обласного етапу конкурсу «Учитель року-2017». З майже трьох сотень претендентів було обрано спочатку 87, а потім 20. І от фінал обласного етапу – четверо педагогів отримують звання «Учителя року» Чернігівщини.За звання «Учитель року» Чернігівської області у цьому році змагалися майже три сотні педагогів. Чотири номінації: «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Початкова освіта». Двадцять кращих з кращих вчителів пройшли всі конкурсні випробовування і дійшли до фіналу. Тетяна Якубець, лауреат обласного етапу конкурсу «Учитель року» в номінації «Біологія», вчителька Хмільницького НВК: «Звичайно, важко. Але ми педагоги, як би то не було, ми звикли до труднощів і звикли долати їх. Я працюю заради дітей мені подобається працювати з ними. І коли ти бачиш певні досягнення своїх вихованців, це вселяє надію і хочеться працювати». Наталія Романова, заступник голови облдержадміністрації: «Вчитель повинен користуватися повагою, довірою не лише педагогічного колективу, а й дитячого колективу. Потім він подає свої розробки, відбір проходить на рівні відповідного міста чи об’єднаної територіальної громади, подається на район, на область, а далі – вже конкурс».

Обласний тур конкурсу завершено. Настав кульмінаційний момент — нагородження лауреатів та переможців. Чотирьох кращих вчителів області 2017 року визначено. Одна з переможців, Ярослава Кудряшова – вчителька початкових класів Чернігівського ліцею №32. Каже, працює педагогом вже 21 рік, але чому вибрала цю професію, може тільки зараз, напевне, сказати. Ярослова Кудряшова, — переможниця обласного етапу конкурсу «Учитель року» в номінації «Початкова освіта», вчителька Чернігівського ліцею №32: «Я намагаюсь, як казала Софія Русова, зменшити ту прірву між знаннями, які дає школа, і тими, які потрібні дитині в житті. Бути для них сучасною, цікавою для учнів. В деяких питаннях і у них треба питати їхньої думки, вони зараз вільно висловлюють свою думку, знають, чого вони хочуть, впевнені в собі — уже навіть першокласники».

Людмила Буланенко викладає музичне мистецтво у Вознесенському навчально-виховному комплексі Чернігівського району. Перемогти сподівалася – і таки здобула звання «Учитель року» області. Людмила Буланенко, переможниця обласного етапу конкурсу «Учитель року» в номінації «Музичне мистецтво», вчителька Вознесенського НВК: «Сподівалася. Навіщо брати участь, якщо не сподіватися у перемозі? Звичайно. Музичною справою займаюся з самого дитинства – з восьми років. А вчителем музичного мистецтва працюю лише шість років. І хочу сказати, що на цей конкурс мене надихнули мої діти. Тому ця перемога – це для моїх учнів, для моїх дітей».

Переможці обласного туру згодом представлятимуть область на всеукраїнському етапі конкурсу «Учитель року-2017».

«Сівер-центр»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Учитель року, педагог, «Сівер-центр»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект