Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чи вистачає нової заробітної платні сьогодні? (відео)


Чи вистачає нової заробітної платні сьогодні? (відео)

З початку року підвищилася мінімальна заробітна платня. Люди нарікали, що збільшення мінімалки буде тягнути за собою чимало проблем, мовляв, збільшаться ціни на продукти та комунальні послуги. На ринку продавці поки запевняють, що ціни не змінились, проте покупці вже рахують гроші та вчаться економити. Чи вистачає нової заробітної платні сьогодні? Та чи відчули чернігівці її збільшення?З першого січня мінімальна заробітна платня підвищилась до 3 тисяч 200 гривень. Хтось підвищенням задоволений, а хтось нарікає, що це потягне за собою чимало проблем. Зокрема, кажуть люди, вони очікують підвищення вартості комунальних послуг, а також цін на продукти. Деякі види харчів вже зараз підвищились у ціні. Продавці на ринку запевняють, цін не змінювали і у майбутньому підвищення не планується.


Та люди все ж відчули зростання. Зокрема, кажуть, зросли ціни на молочні продукти та крупи. Нової підвищеної заробітної платні, запевняють, все ж не вистачає.

З минулого року значно збільшились ціни на м’ясо. Тепер кілограм свинини менше ніж за 70 гривень купити не можливо. У ціні зросло і куряче філе, яке коштувало трохи більше 50 гривень, а зараз 105. Овочі з «борщового набору», зокрема морква та цибуля, здорожчали у середньому на 1-2 гривні. Також зросли ціни на молоко. Вже зараз,кажуть люди, намагаються більше економити, купляти лише продукти першої необхідності. Чи будуть і далі підвищуватись ціни, покупці знизують плечима. Проте кажуть, готові до всього.

«Сівер-центр»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: мінімальна зарплата, 3200, підвищення цін, опитування, «Сівер-центр»

Добавить в:


ЦентрКомплект