• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Новорічні іграшки: скільки коштує символ року? (відео)


реклама

Новорічні іграшки: скільки коштує символ року? (відео)

 

Жодне новорічне свято не минає без вічнозеленої красуні – ялинки. Їх різноманіття на ринку та у магазинах вражає. Ціни коливаються від 80 до кількасот гривень. Звичайно, що крім деревця необхідно купити і прикраси до нього. Вибір ялинкових прикрас, як на ринках, так і на полицях крамниць, нині чималенький. Найдешевші та найменші кульки коштують від 4 до 25 гривень. Ціни ростуть зі збільшенням розміру кульки та покращенням її дизайну.Усе популярнішими стають бантики та сніжинки. Цього добра у продажу вдосталь. Орієнтовна вартість одного від 3 до 5 гривень.


Аби ялинка засяяла, необхідно забезпечити їй світлодіодну гірлянду. Ціни на неї також різні, залежно від довжини. Одна може коштувати від 50 до 200 гривень. Продавці кажуть, що цьогоріч популярними є іграшки із зображенням півня – символу наступного року, ну і звісно, великі кульки.

Аби придбати та прикрасити ялинку цього року необхідно буде витратити чималі гроші. Кому пощастило і ялинка та прикраси залишились з минулого року, таке задоволення обійдеться значно дешевше. Проте за прикметою, щоб таланило у новому році, на ялинці повинна бути хоча б одна нова іграшка. Та й не забувайте, новорічні прикраси можна зробити і власноруч, і тоді ви будете впевнені, таких іграшок, як у вас, не буде ні в кого.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: новорічні іграшки, новорічні прикраси, гірлянда, «Новий Чернігів»

Добавить в: