чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Виставка народного аматорського об’єднання художників «Деснянська палітра» (відео)Виставка народного аматорського об’єднання художників «Деснянська палітра» (відео)

«Деснянську палітру» представили 23 художники народного аматорського об’єднання під такою назвою. В обласній бібліотеці Короленка на суд глядачів та професійних митців — 55 робіт різних жанрів та технік.Якщо дощитиме на душі, дощитиме і на картині – роботи чернігівської художниці Надії Граб хоч і несуть трошки суму, але дуже світлого – зі своїми спогадами, минулим і… надією. Надія Граб, художниця: «Ось моя інша робота «Ностальгія», теж вона така, мабуть, трішки сумна. Тут такий спомин відрізка мого життя, 10 років моєї молодості, як це пережила, це моя перша майстерня, все зроблено моїми руками, тому такий ностальгічний настрій». Надія Заваліна – завідуюча відділом обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв: «Кожна робота гарна, кожний художник вклав в неї свій особливий зміст, чи це натюрморт, чи це пейзаж, але перш за все всі вони мають свій зміст і свої роздуми, якісь сюжети, які на них надихають. І хочеться мати в інтер’єрі навіть таку картину. Взагалі спілкуватися з художниками, їх роботами це завжди приносить насолоду і натхнення».

Створене 36 років тому, аматорське об’єднання художників «Деснянська палітра» згуртувало талановитих людей різного віку та професій, яких об’єднала щира любов до образотворчого мистецтва. Нова виставка покликана підтвердити звання «народного». Людмила Бешун, голова об’єднання «Деснянська палітра»: «Є дуже добрі роботи, я бачу, що художний рівень зростає, в нас є різні техніки, є й олійний живопис, фарбами. У нас є різні покоління, є художники старшого покоління, які стояли у витоків «Деснянської палітри», вони сьогодні теж представляють свої роботи, є і середнє, і молоде покоління».

«Деснянська палітра» не лише підтримує, а й зміцнює художні традиції. Картини митців знаходять своє місце в приватних колекціях, а до того є можливість побачити їх на таких збірних презентаціях.

«Сівер-центр»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Деснянська палітра», виставка, художники, «Сівер-центр»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект