школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Унікальні операції в Чернігові (відео)Унікальні операції в Чернігові (відео)

Унікальні подвійні операції почали робити в Чернігівській міській лікарні №3. Це стало можливим не тільки завдяки наявності необхідного сучасного обладнання, а й високому досвіду чернігівських медиків.

Анатолій Ластовець, завідувач хірургічного відділення:
«Коли ми видаляємо жовчний міхур, то бувають ситуації з запаленням черв’якоподібного відростка. Тоді ми одночасно робимо апендиктомію лапароскопічну і холецистектомію. В майбутньому плануємо ще виконувати холецистектомію лапароскопічну і грижосічення».Проблема одночасної хірургічної корекції декількох захворювань цікавила лікарів давно. Завдяки розвитку діагностичної бази, покращенню передопераційної підготовки хворих, розширились показання до так званих симультанних операцій, які одночасно дозволяють позбавити хворого від кількох видів захворювань.

Сьогодні Чернігівська міська лікарня №3 це багатопрофільний сучасний лікувально-профілактичний заклад. За словами лікарів з 2003 року тут вже виконали близько 5 тисяч лапароскопічних операцій.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: Анатолій Ластовець, операція, подвійна операція, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект