• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Десні визначили кращого санінструктора в ЗСУ (відео)


У Десні визначили кращого санінструктора в ЗСУ (відео)

На полігоні в Десні визначили кращого санінструктора Збройних сил України. Тут по три представники родів військ і оперативних командувань, загалом – 25 військовослужбовців.– Змагання проводяться в два етапи, – каже полковник медичної служби Едуард Хорошок, – перший етап – практичні дії, які наближені на надання медичної допомоги в бойових умовах в різних зонах. Оцінюється правильність надання медичної допомоги. За це виставляються бали. Другий етап – це теоретична частина, де складаються тести. Тут оцінюється кращий в комплексному заліку.

Аби приїхати до Десни, вони пройшли попередній відбір у своїх командуваннях. І ось, фінальні змагання. Серед завдань і розподілити бійців за ступенем тяжкості поранень.


Серед інструкторів тут і ті, хто вже перевіряв свої знання і вміння на практиці в зоні проведення АТО.

Ці змагання ще й для того, аби удосконалити систему навчання санінструкторів. Вони дивляться на помилки і удосконалюють методики. І ось вже визначений переможець – Антон Корнішук.

Всі учасники отримали відзнаки від генштабу, бо вже кращі в своїх підрозділах. А також, подарунки необхідні для виконання своїх обов’язків.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: санінструктор, полігон Десна, військовослужбовці, Едуард Хорошок, Антон Корнішук, «Дитинець»

Добавить в: