• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чернігівщина попрощалася зі справжнім воїном Анатолієм Макаренком (відео)


Талион

Чернігівщина попрощалася зі справжнім воїном Анатолієм Макаренком (відео)

 

Боєць 41-го батальйону територіальної оборони Анатолій Макаренко, який рік ніс службу, з листопада 2014 року, пішов з життя після тяжкої хвороби. У рідному селі Вовчок Козелецького району захисника України провели в останню путь рідні, бойові побратими, громадські активісти.Сорокаоднорічного старшого сержанта Анатолія Макаренка всі в рідному селі Вовчок Козелецького району, і взагалі всі, хто його знав, згадують не просто добрим словом, а підкреслюють, що війна, нажаль, забирає найкращих. З листопада 14-го року в третій хвилі мобілізації він пішов на службу до 41-го батальйону територіальної оборони і воював на Донеччині. Тому тепер в останню путь проводити його приїхали насамперед побратими з цієї частини.

Анатолій Макаренко відзначався винятковою хоробрістю, дисципліною і фізичною силою. Тому товариші щиро дивуються, як його підкосила хвороба – лейкоз, від якого він помер в київській лікарні. Усі його друзі готові допомагати сім’ї: у воїна залишилися дружина і двоє дітей.

Бойові побратими і громадські активісти наголошують на тому, що чим далі гостріше постає проблема соціального захисту родин тих бійців, які померли внаслідок тяжких хвороб вже після мобілізації. З одного боку формально це так звані не бойові втрати, а з іншого боку здоровий глузд підказує, що хвороби спричинені війною.

Тому не виключено, що найближчим часом активісти ветеранських організацій будуть вдаватися до масових акцій, які б привернули увагу до цієї проблеми і сприяли поширенню пільг на сім’ї військовослужбовців, які померли від тяжких хвороб вже вдома.

«Сівер-центр»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Анатолій Макаренко, село Вовчок, 41-й батальйон, похорон, «Сівер-центр»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект