школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Першу в Україні ілюстровану книгу для читання з піктограмами презентували у Чернігові (відео)SHOPTOYS

Першу в Україні ілюстровану книгу для читання з піктограмами презентували у Чернігові (відео)

Першу книгу для читання з допомогою піктограм під назвою «Білосніжка» презентували в обласній бібліотеці для дітей. В Україні це перша ілюстрована книжка, що пояснює значення кожного слова.Ганна Усатенко, психолог, видавець «Дивогра»: «Це універсальний посібник для навчання читанню. І хоча на початку ця книга була розроблена для дітей з розладами спектру аутизму і адаптована за їх участю, але наразі це універсальний посібник, який допомагає діткам оволодіти читанням».

Особливістю книги є символи піктограми, які значно полегшують сприймання тексту та дають змогу легко оволодіти змістом казки. Для дітей з особливими потребами така література є необхідною, зазначають батьки.

Враховуючи, що книга призначена для дітей з обмеженими можливостями та дітей артистів, вона має і специфічний дизайн не схожий на жодну звичайну книгу.

Книгу «Білосніжка» в Чернігові презентували психоневрологічному диспансеру для роботи психолога з дітьми та обласній дитячій бібліотеці, де для читачів вона представлена у відкритому доступі.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: книга «Білосніжка», книга з піктограмами, читанка, Ганна Усатенко, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект