школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Туристів опитуватимуть, чому вони їдуть до Чернігова (відео)Туристів опитуватимуть, чому вони їдуть до Чернігова (відео)

Говорили балакали. З 2010 року у Чернігові тільки і розмов про розвиток туризму. Тодішня профільна заступниця міського голови Анна Романова привозила до міста цілі делегації. Їм розказували про туристичні принади і потенціал. І от, 6 років потому, разом зі своєю наступницею Ольгою Хоніч нинішня нардепа вирішила дослідити, що ж насправді приваблює туристів в Чернігів, що подобається і чого хотілося та звідки дізналися про місто.Наступниця Анни Романової на посту гуманітарного заступника міського голови поруч за одним столом. Тепер вони разом працюють над розвитком туризму. Майже 10 місяців на посту і каже, пора починати працювати над стратегією.

Щоправда бюджет затверджували, коли вона вже була на посаді, але грошей у ньому на проведення досліджень нема. Допомогти вирішили у технологічному університеті, щоб попрактикувати студентів. Тож на День міста і протягом святкування, крім усного опитування, на вулицях та в готелях залишать анкети. А стимулюватимуть їх заповнювати, можливість виграти романтичний вікенд.

Анна Романова каже, очі на проблему відкрилися в Києві. «Ми думає, що про Чернігів знає весь світ, ми думаємо, що про Чернігів знає кожен киянин, але, так як я зараз більшу частину свого життя у зв’язку з роботою проводжу у столиці, моє уявлення киян про Чернігів змінилося. Тобто я думала, що про Чернігів знають усі кияни, а виявилося, що більшість киян навіть не розуміють, де знаходиться Чернігів», - каже Анна Романова.

Краще пізно, ніж ніколи, а ще ліпше вчасно. Опитування в самому кінці тур сезону це перший крок до початку. Скільки реально треба часу на написання стратегії розвитку туризму і за який час вона з’явиться на столах у депутатів міськради, невідомо.

Нагадаємо, з весни цього року триває написання стратегії розвитку всього міста, а туризм її складова.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: туризм, програма розвитку, Анна Романова, Ольга Хоніч, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект