• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Депутати vs активісти. Кому депутати міськради виділили землю? (відео)


Радио

Депутати vs активісти. Кому депутати міськради виділили землю? (відео)

Скандальна земля.

Питання будівництва на сесії міської ради традиційно викликають чимало обговорень.Так під час 6-го засідання депутати проголосували за розроблення проекту забудови колишньої станції швидкої допомоги. Вже на 6-й сесії обранці тиснули на кнопки за знесення залишків будівель, ще нещодавно працюючого медичного закладу.

Нагадаємо, станція швидкої допомоги за припущенням багатьох чернігівців стала ласим шматком для будівництва, тож з початку 2010 року міські владці активно проводили політику занепаду закладу. Вже у 2012 році ділянку, на якій знаходився медичний центр, передали КП «Чернігівбудінвест».


Депутати намагалися з’ясувати чи проводили тоді розслідування такого швидкоплинного занепаду. Виявилось – проводили. Проте результат нульовий.

Крім того, на депутатські розгляд винесли рішення щодо забудови ділянки по вулиці Єлецькій. Та питання швидко зняли.

Пункт про надання в постійне користування земельною ділянкою по проспекту Миру біля поліклініки, де розташований скандальний МАФ, викликав жваві обговорення. Олександр Гашпар, активіст: «Сама споруда знаходиться на відстані 2,8 м від проїжджої частини, хоча правила ремонту і утримання автомобільних доріг передбачають, що відстань має бути 4 м». В свою чергу керівник КП «Паркування та ринок» Сергій Гарус каже, всі документи у інвестора в порядку. Та напевно аргументи активіста більше переконали обранців, бо «за» проголосувало 14 депутатів – рішення не прийнято.

Чи примусить це прибрати скандальний МАФ, представники КП кажуть, той скоріш за все скористається правом витребувати у міста компенсацію, а це сума з шістьма нулями. Як саме буде, покаже час.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія, земля, будівництво, МАФи, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект