Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У технологічному університеті в Чернігові відкрили інформаційний центр ЄС (відео)
Доставка

У технологічному університеті в Чернігові відкрили інформаційний центр ЄС (відео)

Європейський інформаційний центр відкрився у Чернігівському національному технологічному університеті. Перший Центр європейської документації створили ще у 1963 році, тепер їх у світі понад 600.Основна мета діяльності: поширення інформації про Європейський Союз та його політику, надання допомоги університетам в навчанні студентів та в проведенні дослідницької роботи з питань євроінтеграції.

Доставка
Крім Чернігова інформаційні центри діють ще 22 містах України. Ректор ЧНТУ Сергій Шкарлет впевнений, що співпраця з Євросоюзом позитивно позначиться на освіті та наукові діяльності. Адже вже існуючі програми тільки позитивно вплинули на університет.

Користуватися матеріалами центрів зможуть всі бажаючі. «В университете будет действовать открытый центр для всех, не только для студентов, а для всего населения Чернигова», - каже керівник відділу преси та інформації представництва ЄС в України Юргіс Вілчінкас.

Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЄС, європейський інформаційний центр, ЧЕТУ, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект