Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » ЧНТУ уклав угоду з норвезькими колегами. Яка мета угоди та які можливості відкриває? (відео)

ЧНТУ уклав угоду з норвезькими колегами. Яка мета угоди та які можливості відкриває? (відео)

Чернігів долучився до переліку студентських міст, що співпрацюють з іноземними партнерами в освітній галузі. Технологічний університет сьогодні підписав угоду про співпрацю з норвезьким Інститутом Яна Урбана Сандала. Яка мета угоди та які можливості відкриває вона для вітчизняних освітян — дивіться далі.Чернігівський національний технологічний університет отримав шанс на реалізацію міжнародних освітніх ініціатив спільно з надійним європейським партнером з Норвегії. До чернігівського вишу приїхав засновник і генеральний директор Школи соціального підприємця IBS професор Ян Урбан Сандал.

Ян Урбан Сандал є науковим радником Королівського Норвезького Міністерства торгівлі та промисловості, він постійно виступає з промовами і лекціями на самітах, у топ-рейтингових університетах та на міжнародних наукових конференцій.

Технологічний університет вже має багаторічний досвід співпраці з іноземцями, нині виш має більше сотні іноземних партнерів у п’ятдесят двох країнах світу, серед них і Норвегія.

Відтак ректори вишів підписали договір про співпрацю. Для кожної країни цей договір має свої плюси: Технологічний університет отримує матеріальні переваги, а норвежці – можливість розширення власної освітньої діяльності та розповсюдження досвіду за межами країни.

У рамках міжнародної освітньої діяльності Інституту Яна Урбана Сандала Чернігівський технологічний став партнером — дев’ятим у загальному списку.

«Сівер-центр»

Теги: ЧНТУ, угода, норвезький Інститут, Ян Урбан Сандал, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект