Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Біля П’ятницької церкви шаблонами великодніх яєць прикрасили парк (відео)

Радио

Біля П’ятницької церкви шаблонами великодніх яєць прикрасили парк (відео)

Прикрасити обласний центр до Великодня вирішили місцеві активісти і організували проект «Чернігівська скарбниця писанок». Розписати шаблони великодніх яєць у своїй оригінальній манері і розвісити вироби на деревах запрошували усіх охочих. Найактивнішими учасниками заходу стали діти.Творчо оформити якесь громадське місце у Чернігові – така ідея прийшла Олені Роговій після відвідання Великоднього фестивалю у Києві. Тож було створено проект «Чернігівська скарбниця писанок». Спочатку через соціальні мережі знайшли небайдужих людей, які допомогли грошима на матеріали для шаблонів. Потім потрібно було виготовити самі шаблони.


Сто п’ятдесят яєць розписали вихованці Центру народних ремесел. Кожне має свій оригінальний орнамент у довільній техніці, дітей не обмежували в ідеях. Та на наступний рік тут планують робити вже традиційні писанки. Хлопчики та дівчатка з радістю беруть участь у таких акціях.

Розвісити ці оригінальні писанки вирішили на деревах біля П’ятницької церкви – місце дуже гарне і людне. Усіх охочих запрошували самим розписати шаблони яєць і також прикрасити ними парк. Найбільше це дійство зацікавило дітей. Писанки прикрашатимуть місто протягом тижня. А на наступний рік організатори хочуть розширити і проект і долучити до нього якомога більше чернігівців.

«Сівер-центр»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: П’ятницька церква, великодні яйця, парк, «Сівер-центр»

Добавить в: