Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівець Микола Муравейник створив тренажер для бійців (відео)


Нормовен

Чернігівець Микола Муравейник створив тренажер для бійців (відео)

Усі ці залізні фігури зроблені руками людини без інструменту та спеціальних пристроїв.Чернігівець Микола Муравейник створив цей тренажер, назвав його «Сухожил», бо насамперед призначений він для тренування м’язів і сухожиль людини. Розробив винахідник і спеціальні комплекси вправ.

Створюючи тренажер, Микола Муравейник випробував його в першу чергу на собі. Тепер чоловік голими руками гне залізні цвяхи наче пластилін.

Першими повірили розробнику волонтери та поранені АТОшники, яким треба було пройти реабілітацію після лікування. Учасник АТО Костянтин Давиденко отримав поранення в Луганській області, куля влучила в шию. Костянтин почав займатись на тренажері, результат не забарився.

Тренажер вже навіть пройшов експериментальне випробування у Чернігові.

Розробник подав свою роботу до Державного науково-випробувального центру Збройних сил України. Фахівці-випробувачі центру дійшли висновку, тренажер «Сухожил» таки доцільно залучити до системи фізичної підготовки військовослужбовців усіх родів військ Збройних сил України. Особливо в підрозділах спеціального призначення. Всю необхідну документацію подали до управління фізичної підготовки Збройних сил України.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: військовослужбовці, Микола Муравейник, тренажер, тренажер «Сухожил», реабілітація, Костянтин Давиденко, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект