Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Бійців роти особливого призначення «Чернігів» нагородили грамотами та нагрудними знаками (відео)

Бійців роти особливого призначення «Чернігів» нагородили грамотами та нагрудними знаками (відео)

Бійці батальйону, а тепер вже роти особливого призначення «Чернігів», відзначають другу річницю створення підрозділу. 16 квітня 2014 року одним з перших добровольчих формувань створених для захисту України від російської агресії став саме Чернігівський батальйон патрульної служби, тоді ще міліції. За ці два роки склад підрозділу змінився.Дмитро Кравцов один з тих, хто служить у підрозділі від початку, перетворення батальйону на роту боєць не схвалює.

З нагоди другої річниці створення підрозділу в Головному управлінні Національної поліції області відбулися урочистості. Привітати бійців прийшли високопосадовці міста та області.

За мужність та героїзм проявлені під час виконання службових обов’язків на Донбасі бійців нагородили почесними грамотами Чернігівської обласної та міської рад, нагрудними знаками.

Згадали і загиблих побратимів. Матері бійця Віктора Запеки, який загинув на Сході країни, вручили прапор батальйону.

15 квітня зранку з Донбасу повернулася частина чернігівських спецпризначенців, які несуть службу в Кураховому Мар’їнського району Донеччини. Наступна ротація роти «Чернігів» виконуватиме бойові завдання у Маріуполі.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нагороди, батальйон «Чернігів», «Новий Чернігів»

Добавить в: