Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Чернігів у світлинах викладача ЧНТУ (відео)Чернігів у світлинах викладача ЧНТУ (відео)

«Бренд Чернігів» - під такою назвою викладач кафедри туризм у Чернігівського національного технологічного університету та фото художник Віктор Величко презентував виставку своїх робіт. У експозиції 67 світлин, які створював фотограф починаючи з 1977 року і по сьогоднішній день.Віктор Величко родом з Донечини, з міста Горлівка. Коли переїхав жити до Чернігова дуже захопився нашим містом і почав фотографувати. З роками чоловік бачив, як Чернігів змінюється та розбудовується, тому вирішив зберегти пам’ять давніх років на світлинах.

Як викладач кафедри туризму Віктор Величко створив дану виставку не лише з метою збереження брендингу території міста, але й з навчальною метою для студентів вузу.

Колеги фотохудожника підтримують його захоплення. Вважають, що це дає змогу не тільки культурно розвиватися та вивчати історію Чернігова самому автору робіт, але й донести знання до студентів, які вивчають туризм і планують працювати за спеціальністю, наприклад, екскурсовода.

Виставка на базі кафедри туризму триватиме місяць, тому кожен бажаючий може її відвідати. А також частина фотосвітлин буде презентована на Алеї Героїв у центрі Чернігова під час відкриття туристичного сезону.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: Віктор Величко, виставка, ЧНТУ, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект