Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » «Шевченківська весна» в ЧНТУ відкриває нові таланти (відео)«Шевченківська весна» в ЧНТУ відкриває нові таланти (відео)

Літературні конкурси, поетичні марафони, художні читання, зустрічі з відомими письменниками – щороку в Чернігівському національному технологічному університеті влаштовують «Шевченківську весну». Цілий місяць творча молодь бере участь у заходах, присвячених великому Кобзарю.Сергій Шкарлет, ректор ЧНТУ: «Університет повинен не тільки давати знання, а ще й виносити на поверхню креативні і творчі здібності людини, яка повинна мати певну самореалізацію не тільки як фахівець, а творча, культурна, вихована людина. Шевченко в цьому прекрасний порадник».

Кожного разу в «Шевченківській весні» бере участь до двох з половиною тисяч студентів. Творчі роботи, які подаються на літературні конкурси, оцінює журі, до складу якого входять відомі філософи і шевченкознавці. А підсумки підбивають під час святкового концерту. Перше місце за поезію цього разу отримала Оксана Петрова. Дівчина пише про почуття та емоції, вирішила взяти участь в конкурсі, щоб її вірші оцінили професіонали.

Марія Прибитько перемогла у номінації «Есе». Дівчина любить творчість Шевченка і впевнена, його вірші повинен знати кожен справжній патріот.

Марія Прибитько, переможниця літературного конкурсу: «Я писала твір про актуальність творів Шевченка, вони дійсно дуже актуальні в такий важкий для України час. Він посіяв зерно у землю, яке зараз проросло і ми шукаємо мотивацію завжди у його творах».

Родзинкою цьогорічного святкового завершення шевченківських заходів став концерт молодіжного хору «Світич» Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Колектив є переможцем багатьох всеукраїнських і міжнародних конкурсів, серед його відзнак – золота медаль Всесвітньої хорової олімпіади.

«Сівер-центр»

Теги: ЧНТУ, «Шевченківську весну», Шевченко, студенти, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект