Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У ЧТУ новий керівник. А пільгові перевезення добивають підприємство? (відео)У ЧТУ новий керівник. А пільгові перевезення добивають підприємство? (відео)

Рогатикам дають новий шанс. Міський голова презентував колективу тролейбусного управління нового начальника колишнього директора «Сівертек», знаного в народі як «Сіверянка», Дмитра Лавренюка. За нашою інформацією мер особисто запросив його реанімувати ЧТУ. Для нього ця робота фактично волонтерство.Лавренюк своїм досягненням вбачає дохідність підприємства і достойні зарплати працівників, це саме планує зробити і в тролейбусному управлінні.

Основна проблема ЧТУ: застарілий рухомий склад та недостатня кількість працюючих рогатиків. Поступово владці обіцяють вирішити цю проблему. Вже оголошений тендер на 10 тролейбусів. Їх планують вивести на лінію до кінця року. Не відкидають можливість закупівлі вживаних тролейбусів з Мінська.

Не забули про проблеми пільгових перевезень. Нагадаємо, до державного бюджету на 2016 рік не включили компенсацію перевізникам за пільговий проїзд. Верховна Рада проголосувала зміни до кошторису, але це рішення ще не підписав Президент. При цьому тролейбусне управління не припинило возити пільговиків, працюючи у збиток. Проте наскільки вистачить резервів підприємства-благодійника невідомо.

Чи вдасться новопризначеному очільнику вивести ЧТУ з нинішнього становища покаже час.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЧТУ, Дмитро Лавренюк, тролейбусне управління, призначення, пільгові перевезення, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект