Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Обікрав 50 автівок, а йому дали «умовно»? (відео)

Обікрав 50 автівок, а йому дали «умовно»? (відео)

У Чернігові частішають випадки обкрадання приватних авто.

Так за минулих 3 місяці обчистили майже 100 автомобілів, кажуть в міській поліції. Зловмисники не гербують навіть старенькими жигулями, там їх приваблюють акумулятори та магнітоли.Престижні марки машин злодії зламують сканування системи сигналізації. Так в останні кілька випадків зареєстрували минулими вихідними поруч із медичними закладами. А від так в поліції попереджають, не залишати в автомобілях цінних речей та паркуватися на стоянках, де є охорона.

Наталія Човпило, речник міської поліції:

- Ми затримуємо крадіїв. У нас вже багато фактів розкриття таких злочинів. У нас затримувались навіть неповнолітні, які скоювали крадіжки акумуляторів серед ночі, саме із автомобілів «ВАЗ» та «Славута». Ми затримували їх, але санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 3 років. В деяких випадків крадіїв, наприклад, у нас є особа на рахунку якого близько 50 таких крадіжок, але він засуджений до умовного терміну покарання.

Минулими вихідними до поліції також звернувся і один місцевий пенсіонер, він потрапив на гачок телефонних шахраїв. Йому повідомили, що його син потрапив в небезпеку і потребує грошей для вирішення проблеми. Старенький виніс 4 тисячі доларів невідомим. В поліції кажуть, такий вид шахрайства знову актуальний.

«У всіх цих випадках спрацьовує фактор раптовості, по перше. По друге, те що телефонують серед ночі. Завжди набирають номер телефону навмання і витягують особу на розмову. Тобто, питають «тато я потрапив в ДТП», і якщо людина починає зразу панікувати, ця людина вже потрапляє на гачок аферистів. Вони роблять все можливе, заводять розмову таким чином, що особа вже в розпачі не розуміє, що робить і потрапляє на гачок аферистів», - розповідає Наталія Човпило.

Перш, ніж виносити гроші, варто переконатися, що з вашими рідними все гаразд. Або просто спитати шахраїв прізвище і ім’я рідних, які начебто потрапили в біду.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: крадіжка, автомобіль, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект