Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Чернігівщині вчителька-пропагандистка через суд намагається повернутися до школи (відео)


На Чернігівщині вчителька-пропагандистка через суд намагається повернутися до школи (відео)

Вчителька російської мови, яку звільнили з роботи за пропагандистський диктант, через суд намагається повернутися до школи. Торік учнів 8 класу збурив проросійський текст, який вчителька обрала для контрольної роботи. Конфлікт загострився ще одним скандалом – бійкою п’ятикласників на її уроці. Дві сурові догани – не привід для звільнення, - вважає педагог. То ж викликала колег до суду.Більше немає сил покривати. Це безпрецедентний випадок, усі 45 працівників 2-ї Ніжинської школи стали на захист батьків та дітей у шкільному конфлікті. Скориставшись нагодою, що уроки скасували через карантин, вони приїхали до Чернігівського апеляційного суду відстояти честь школи.

Диктант, що прославляє країну агресора – це була остання крапля, кажуть вчителі. Восьмикласники не змовляючись замінили словосполучення «Люблю Росію» на «Люблю Україну», замість Москва писали Київ – за це отримали низький бал.

Якщо вчитель повернеться до школи, батьки погрожують перевести дітей у інший заклад. Вчительку російської мови вже намагалися звільнити через бійку на уроці, тоді цілий клас на її прохання накинувся на одного хлопчика, бо він підказував сусіду по парті. П’ятикласника звалили з ніг і били, а вчителька спостерігала.

Вчителька російської мови проти якої згуртувалися батьки та педагоги, своє звільнення вважає незаконним, через суд хоче відновитися на посаді. Мовляв, кримінальне провадження за фактом побиття дитини закрили, а текст для диктанту вчитель може обирати сам.

В управлінні освіти наголошують, вчитель скористалася радянським підручником, хоч є десятки сучасних, - за це й отримала другу поспіль догану.


У вчительки інший аргумент: її, мовляв, не ознайомили з наказом про звільнення, а це порушення трудового законодавства. Директор школи підтверджує, тиждень шукала можливість віддати працівнику трудову книжку, це було складно.

Суд відклав розгляд справи. Чи поновлять вчителя на роботі, стане відомо вже у лютому.

Матеріали по темі:

Патріотичні учні на противагу зрадницькому педагогу (відео)

П’ятикласники серед уроку добряче віддухопелили однокласника на очах у вчительки (відео)


Учительку ЗОШ №2, на уроці якої побили п’ятикласника, поновили на роботі


Сюжет телеканалу «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: диктант, Людмила Яцина, суд, Ніжин, «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект