Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігів святкує День Незалежності!

Чернігів святкує День Незалежності!

Гімн України біля пам’ятника Тарасу Шевченку, військовий салют та Молитва за Україну біля пам’ятного знаку «Борцям за волю та незалежність України», «Пливе́ ка́ча по Тиси́ні…» біля меморіальних стендів Героям Небесної сотні лунали сьогодні в Чернігові.
24 серпня, Чернігів, як і вся України відзначає 24 річницю з Дня Незалежності України.
Урочистості розпочалися з покладання квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченку. Вшанувати пам’ять Великого Кобзаря прийшли, голова облдержадміністрації Валерій Куліч, міський голова Олександр Соколов, народні депутати України, представники духовенства, державних установ, військовослужбовці та мешканці міста.Як зазначив Валерій Куліч, сьогодні Україна відзначає своє головне свято:
– Багато українців мріяло, щоб наша Україна посіла гідне місце у демократичній європейській спільноті. Але й нині найкращі сини України зі зброєю в руках захищають її незалежність, – підкреслив очільник області.

Після урочистостей біля пам’ятника Кобзарю, високопосадовці попрямували до пам’ятного знаку «Борцям за волю та незалежність України» де також відбулося покладання квітів та мітинг. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять всіх борців за волю України минулих сторіч, Героїв Небесної Сотні, воїнів, загиблих в АТО.
В скорботі схилили голови присутні біля меморіальних стендів Героям Небесної сотні. Тут також відбулося покладання квітів.


Більш фотографій можна подивитись тут

Володимир Коваль

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: свято, Незалежність, мітинг, Коваль

Добавить в: