Нормовен

Кордовка горіла (відео)

Так розпочався недільний ранок жителів вулиці Савчука. Багатостраждальна ділянка у парку Кордівка палала в трьох місцях. Недовго думаючі небайдужі жителі кинулись гасити оповиті вогнем дерева. Проте подолати пожежу вдалось лише рятівникам. Люди кажуть, це підпал – сумніву немає.

За декілька днів до події пильні сусіди помітили незнайому автівку, з якої на території близько розташованої недобудови вигрузили покришки. Проте чи горіли саме вони, стверджувати мешканці мікрорайону не беруться.

На території сусіднього будівельного майданчика дійсно знаходяться старі шини, проте охоронець свідчення активістів заперечив.Трапилися займання в трьох різних локаціях. Майже по периметру горезвісної ділянки, яку останні декілька місяців намагаються активно забудувати. Проте завдяки боротьбі активістів та правозахисників не вдається.

В міліції припущення активістів відкинули. На камеру говорити правоохоронці відмовилися, лише сказали, що людського втручання не побачили. Тож справу кваліфікували як займання сухої трави та передали дільничному на опрацювання.

Нагадаємо, Вищий адміністративний суд України відмовив забудовникам у відкритті провадження за касаційною скаргою, чим залишив у силі накладений мораторій на забудову лісопарку.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кордівка, пожежа, телеканал «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект