Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На будівництво готелю біля Троїцького собору вже замовили розкопки і завезли вагончик (відео)


На будівництво готелю біля Троїцького собору вже замовили розкопки і завезли вагончик (відео)

Під мурами Троїцького собору з’явився будівельний вагончик. Ще місяць тому стало відомо, що в охоронній археологічній зоні планує будівництво Чернігівська єпархія Московського патріархату. Тоді священики заявляли, їм потрібен міні-готель для братів.Ділянка над самим входом до Новоантонієвих печер в оренді на 10 років у самого архієпископа Амвросія. На цьому місті досі недосліджений старовинний некрополь. Ще минулого місяця тут почалася активність: випиляли 18 нібито аварійних дерев. Від них нині залишилися тільки цілком живі пеньки, а от завалені стовбури над доріжкою всього за кілька метрів, загрозливими нікому не здалися. Тепер посеред галявини встановили тимчасове житло.

Проекту майбутнього готелю у священнослужителів немає і досі, але ж і зводити нічого поки не будуть, - запевняють у соборі. Вагончики не для будівельників, а для археологів. Розкопки на історичній ділянці уже, начебто, замовили. Щоправда в управлінні охорони культурної спадщини про майбутні дослідження поки що нічого не чули.

Розпочати зводити хостел для віруючих біля Троїцьокого собору хочуть уже до кінця року. Але нарікають, тепер все залежатиме від вправності археологів, і того, чи дадуть дозволи власне на будівництво.

Матеріали по темі:


Ахієпископ УПЦ МП Амвросій отримав землю на мирське ім’я і планує будувати готель в історичній зоні (відео)

Під муром архітектурної пам’ятки по вулиці Толстого почали готувати будівельний майданчик (відео)


Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Троїцький собор, археологічна зона, готель, будівництво, священики, телеканал «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект