Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Сьогодні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги відкрили двері в Мені, Ніжині та Чернігові (відео)Сьогодні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги відкрили двері в Мені, Ніжині та Чернігові (відео)

Отримати вторинну правову допомогу, тобто коли справа вже йде до суду, а також безкоштовного професійного адвоката – нині це реально. З 1 липня в Україні запрацювали сто місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. На Чернігівщині таких три – у Ніжині, Мені та Чернігові, і вони вже чекають великого напливу потенційних клієнтів.
За деякими підрахунками, в Україні нині вісім мільйонів соціально незахищених громадян, власне, які і мають право у разі необхідності скористатися послугами центрів. Це малозабезпечені особи, учасники бойових дій, в тому числі АТОшники, діти-сироти і позбавлені батьківського піклування, біженці. Багатіям, або хто має заробітні плати, які перевищують два прожиткові мінімуми, двері до Центру надання безкоштовної правової допомоги закриті.Усіх, хто звернеться до центру, безкоштовно захищатимуть у судах по адміністративних і цивільних справах добре відібрані адвокати, які від сьогодні теж співпрацюють з центром і які пройшли співбесіди. У Чернігівському міському центрі працюватиме аж 44 правники, а держава їм виплачуватиме винагороди за роботу, і звісно, контролюватиме якість надання допомоги.
Але, щоб отримати безкоштовного адвоката і правову допомогу, треба зібрати дуже багато документів, які доведуть, що ви соціально незахищена особа. Як кажуть у центрі, це для звіту перед державою, яка витрачає кошти на таку велику благодійну справу.


Підготував Сергій Корж за матеріалами «Сівер-центр»Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігівщина, правова допомога, адвокат

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект