чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Куди зник чернігівський пам'ятник Леніну і хто його вкрав - міліція нарешті розслідує справу (відео)Куди зник чернігівський пам'ятник Леніну і хто його вкрав - міліція нарешті розслідує справу (відео)

Де ж Ленін? Минув майже рік, як трьохтонний Ілліч впав з постаменту. Тоді вождя пролетаріату привезли до одного з комунальних підприємств. Проте зберігався він там недовго. Пролежавши два місяці під наглядом комунальників у травні минулого року особи, що тоді називались самообороною майдану без дозволів та погоджень з балансо-утримувачами вивезли Леніна у невідомому напрямку.

В той час так би мовити власники Ілліча обіцяли гроші від продажу пам’ятника витратити на встановлення постаменту Героям Небесної Сотні. Місяці йшли та ні бронзового Леніна, а ні грошей на новий пам’ятник чернігівці так і не побачили. Мовчав і тільки обіцяв показати залишки з трьохметрового вождя і головний герой історії викрадення. Мовчали і правоохоронці. 8 місяців пошуків і жодного результату. За нашою інформацією колишній керівник обласної міліції особисто заборонив своїм підопічним розслідувати справу. І нарешті вже в новому році міліціянти взялися за роботу. Проте головний люстратор, що протягом року неодноразово вказував, що Ілліч у нього тепер мов в рота води набрав.Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пам'ятник Леніну, ТРК «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект