школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Чернігівщину відвідав посол Королівства Бельгія Люк Якобс (відео)SHOPTOYS

Чернігівщину відвідав посол Королівства Бельгія Люк Якобс (відео)

Незважаючи на напружену ситуацію в Україні, іноземці вважають наш регіон інвестиційно привабливим і готові до співробітництва у різних галузях економіки. Це підкреслив надзвичайний та повноважний посол Королівства Бельгія Люк Якобс, перебуваючи з робочим візитом на Чернігівщині. На зустрічі з міським головою Олександром Соколовим він зазначив, що у Чернігова є багато спільного із регіонами Бельгії. Це може стати основою для подальшої взаємодії. На його думку найбільш перспективною сферою співпраці може стати агропромисловий комплекс.

Ще однією сферою цікавою для співпраці між Черніговом та Бельгією може стати енергоефективність. Наразі чимало бельгійських компаній працюють в цій галузі в Україні. Представники однієї з них супроводжували дипломата під час зустрічі з мером Чернігова. Запропонували кілька проектів щодо зовнішнього освітлення міста.Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Новий Чернігів»

Теги: посол Бельгії, Люк Якобс, ТРК «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект