Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Вертоліт МІ-8 МСб випробовували у небі Чернігівщини (відео)

Вертоліт МІ-8 МСб випробовували у небі Чернігівщини (відео)

Даний апарат виготовили на українському підприємстві "Мотор-Січ". За основу взяли вертоліт Мі-8Т, провели ряд модернізацій, серед найпримітніших - двигун підвищеної потужності та економічності.

Військові авіатори підняли гелікоптер в небо та оцінили всі його можливості. Серед так званих екзаменаторів - начальник армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України Валентин Пістрюга. За десять хвилин пілотований ним апарат набрав висоту 6000 метрів. Генерал-майор назвав такі показники дуже добрими.


Cеред тих, хто випробовував вертоліт МІ-8МСБ, полковник Володимир Пастухов. Зараз він очолює авіаційну групу, яка вже декілька тижнів виконує завдання з посилення охорони українських кордонів на сході країни. Каже, ідея з модернізацією старих вертольотів хороша, і її треба продовжувати. Пропонує звернути увагу на потужні вертольоти МІ-26. Їх була ціла ескадрилья в кількості двох десятків. Нині залишилося три.

Серед плюсів Мі-8 МСБ той факт, що це повністю український продукт, і вітчизняне підприємство не залежить від інших виробників і постачальників. До того ж вертоліт в базовій комплектації коштує 5,5-6 мільйонів доларів США. В той час як російський аналог - від 15 до 19 мільйонів доларів. Найближчим часом МІ-8МСБ може стати на озброєнні в українській армії.

Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вертоліт МІ-8 МСб, випробування вертольоту, підприємство "Мотор-Січ", ТРК «Новий Чернігів», Сергій Корж

Добавить в: