Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Що приносять чернігівці на «Укрпошту» для військових?Що приносять чернігівці на «Укрпошту» для військових?

Населення активно допомогає армії. У головному відділенні «Укрпошти» працює пункт прийому речей для захисників Вітчизни. Їжу, теплий одяг, засоби гігієни приносять містяни для військовослужбовців, що оберігають кордони країни. Допомагають чернігіввці й грошима. Приєднались до земляків працівники пошти, які перерахували свою дводенну заробітну плату до Збройних сил.
Пенсіонери не шкодують власноруч заготовленої консервації, кожен допомагає як може.Олег Обушний, керівник чернігівської дирекції «Укрпошти»: Ми перерахували близько 10 тисяч гривень. Одна машина вже булла відправлена з продуктами харчування, зараз ми відправляєм другу машину. Також в районах наші відділення збирають продукти харчування і ті речі, які допоможуть нашим солдатам. Ну, наприклад, у Ніжин, в четвер, ввечері привезуть біля 3 тон картоплі, овочі, капусту, моркву, буряк, задля того, щоб нашим воїнам дійсно було що їсти.

Сюжет телеканалу «Детинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: "Укрпошта", Олег Обушний, телеканал «Детинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект