• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Підприємці вже виставили свій новорічний товар на продаж (відео)


реклама

Підприємці вже виставили свій новорічний товар на продаж (відео)

 

Традиційні торгівельні ряди поблизу Дитячого світу замайоріли яскравими вогнями, різнобарвними дощиками та незвичними іграшками,  серед яких і головний символ 2014 року – кінь, у формі магнітів та статуеток.
Ціна на господаря року різна, починаючи від 5 грн. і до 50 грн., в залежності від розмірів та складності виконання роботи.Прикраси на ялинку є навіть по гривні - за маленьку пластикову кульку. Є й по 20 грн. – за фігуру коня з  українського скла.

 Гірлянди можна купити за 15 гривень, виробник Китай. Є і дорожчі, але за словами продавців на якість це не впливає. Багато карнавальних костюмів бетменів, ангелів і тому подібне. Початкова ціна 60 гривень.
Користуються попитом такі новорічні атрибути, як дід мороз, що співає. Та не тільки дід заспівав. Снігурка також з музичним талантом. Продавці кажуть, що люди купують сувенірну продукцію, бо всі готуються до головного зимового свята. Товар різноманітний навіть для вибагливого покупця найдеться щось цікаве. 

Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: новорічні прикраси, торгівля, ТРК «Новий Чернігів»

Добавить в: