школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Скандал у школі № 35 завершився кримінальним провадженням (відео)SHOPTOYS

Скандал у школі № 35 завершився кримінальним провадженням (відео)

Скандал у чернігівській школі №35 завершився кримінальним провадженням. Прокуратура міста порушила справу проти директора навчального закладу Наталії Ховрич. За версією охоронців закону керівниця фіктивно оформила на роботу сімох осіб, здебільшого техробів, яким впродовж трьох років незаконно нараховувалась зарплата.

Нагадаємо, що минулого місяця конфлікт в школі на Масанах став публічним. Завуч Тамара Лутченко звинуватила свою начальницю у корупції, мовляв Наталія Ховрич примушувала підлеглих страхуватися у сумнівній компанії і з того мала зиск. Інформацію щодо працівників на паперах заступник директора також оприлюднила. Відповідні заяви жінка направила до управління освіти та прокуратури.

Втім наполегливість завуча дала результат. Вона звернулася до журналістів і правоохоронці мусили провести додаткову перевірку. На разі її висновки такі: страхувалися педагоги добровільно, але фіктивні працівники таки були і серед них невістка директорки школи. В прокуратурі почали говорити про відсторонення Наталії Ховрич від посади. Наразі Наталія Ховрич терміново пішла на лікарняний.

За висновками прокурорської перевірки зловживання службовим становищем директора школи призвело до завдання збитків місцевому бюджету в розмірі 64 тисяч гривень. Правоохоронці не виключають розмір збитків може бути більшим. Остаточну цифру мають встановити внаслідок досудового розслідування. Але в офіційному документі з прокуратури йдеться, що Наталія Ховрич зловживала службовим становищем в інтересах третіх осіб. Яких саме має встановити суд.

Матеріали по темі:

Завуч школы №35 ушла на больничный
Школа № 35: страховки ни при чем?
Наталья Ховрич о часах, деньгах и джипеПідготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Дитинець»

Теги: скандал, школа №35, ТРК «Дитинець», Сергій Корж

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект