Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Кубок України з важкої атлетики проходить в Чернігові (відео)


Кубок України з важкої атлетики проходить в Чернігові (відео)

Вам необходимо обновить Flash Player для просмотра этого видеороликаСкачать последнюю версию Flash Player
Тривалість відео – 02 хв. 17 сек., розмір відео – 10,10 Мb Ці жінки можуть легко взяти на руки чоловіка. Українські важкоатлети піднімають за раз до 150 кілограмів. У Чернігові прописався кубок України з важкої атлетики. Його проводять вже не вперше.

Серед учасників, як молодь, так і досвідченні атлетки. Незвично бачити серед глядачів призерку олімпіади у Пекіні Ольгу Коробку. Її на чотири роки дискваліфікували за вживання допінгу. Оля про особисту трагедію говорити не дуже хоче, переживає, проте полишати спорт не збирається.

Оля переконана, що її гідно замінять партнерки по збірній. Вона їх підтримує і вболіває за них. Каже , що нині жіноча важка атлетика переживає не кращі часи. Переживають за Ольгу Коробку не тільки в Чернігові. Для збірної України на передодні олімпіади у Лондоні це велика втрата кажуть тренери.

Кубок України триватиме в Чернігові кілька днів. Його переможці поїдуть на чемпіонат Європи, що пройде у квітні у Туреччині.


Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Корж, відео, Кубок України, атлетика, Ольга Коробка

Добавить в:


ЦентрКомплект