Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівець Олександр Дідух виборов золото на другому міжнародному турнірі з настільного тенісу (відео)

Чернігівець Олександр Дідух виборов золото на другому міжнародному турнірі з настільного тенісу (відео)

Вам необходимо обновить Flash Player для просмотра этого видеороликаСкачать последнюю версию Flash Player
Тривалість відео – 01 хв. 34 сек., розмір відео – 06.85 Мb Турнір завершився днями у місті Жовкві Львівської області. Та це не єдині досягнення Олександра. Незадовго до цього тенісист їздив на турніри у Словенію, Венгрію, Кувейт та Котар.

Саме там відбирали кандидатів до Олімпійської збірної України на літні ігри у Лондоні. Наш земляк, не дивлячись на велику конкуренції, зміг потрапити спочатку до шістнадцятки, а потім у вісімку кращих. У Львові Олександра визнали найсильнішим тенісистом.

Спортсмен каже, для того аби мати гарні результати з настільного тенісу, потрібно цим видом спорту займатися постійно. Наразі у спортсмена немає ні хвилини вільного часу.

Просто сьогодні він від’їжджає до Донецька на чемпіонат України з настільного тенісу. У кінці березня відбудеться командний чемпіонат світу у Дортмунді.Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Корж, відео, теніс, Олександр Дідух, перемога

Добавить в:


ЦентрКомплект