Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Заповідник "Чернігів-Стародавній" видав унікальну книгу -"Спас Чернігівський" (відео)
Карантин

Заповідник "Чернігів-Стародавній" видав унікальну книгу -"Спас Чернігівський" (відео)

Вам необходимо обноить Flash Player для просмотра этого видеороликаСкачать последнюю версию Flash Player
Тривалість відео – 02 хв. 47 сек., розмір відео – 13.10 Мb До ювілею Спасо-Преображенського собору заповідник "Чернігів-Стародавній" видав унікальну книгу. Вона має назву "Спас Чернігівський" і розповідає про все, що стосується цього древнього храму.

Авторський колектив, який працював над книгою - це чотири науковці. Саме вони збирали та впорядковували інформацію. Книга носить науково-популярний характер, пояснює Алла Доценко, але фактично це наукова література, яка добре проілюстрована.

Фотоілюстрації до книги робив відомий Чернігівський художник Микола Турчин. Зйомки не були простими зізнається майстер. На кожну ікону потрібно було виставляти світло індивідуально, щоб зберегти всі контури та барви такими, якими вони є в соборі.

Видати книгу заповіднику допомогли спонсори. Кошти надавали благодійники, які могли і хотіли долучитись до благородної справи. Усім їм науковці подякували згадавши на сторінках видання та подарували іменні примірники.


Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Корж, відео, книга

Добавить в:


ЦентрКомплект