школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Військовослужбовці відзначили День Cухопутних Військ і 68 річницю своєї частини (фото)Військовослужбовці відзначили День Cухопутних Військ і 68 річницю своєї частини (фото)

День Сухопутних військ Збройних Силу України у 1-й окремій танковій бригаді розпочався з урочистого шикування особового складу на плацу частини. При розгорнутому Бойовому прапорі частини командир полку полковник Андрій Грицьков привітав підлеглих з професійним святом і Днем частини.

Низка офіцерів та сержантів, за старанність, розумну ініціативу, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята і Дня частини, були заохочені. Зокрема, грамоту від Командувача Сухопутних військ ЗС України отримав начальник інженерної служби підполковник Олександр Лютик, а від командира 8-го армійського корпусу – заступник командира частини з виховної роботи підполковник Олександр Сирітко, командир 1-го танкового батальйону підполковник Олег Миколайчук та інші офіцери. Також воїнів-танкістів привітали голова Чернігівської районної держадміністрації Микола Кудрик та голова Чернігівської районної ради Михайло Литвин.

Грамоти від них отримали начальник штабу бригади полковник Валерій Мошура, заступник командира частини з тилу підполковник Сергій Працков, командир 2-го гаубичного дивізіону підполковник Анатолій Таранюк та командир танкової роти старший лейтенант Роман Шеремет. Багатьом офіцерам та військовослужбовцям-контрактникам медаль «Козацька слава» вручив головний отаман Чернігівського округу Козацтва Запорозького Леонід Мацерук.

Рік, що минає, для гончарівських танкістів був насиченим на бойове навчання. В частині виконувались стрільби штатним артилерійським пострілом з танків, навчальні вправи з кулемета БМП та стрілецького озброєння, проводилось командно-штабне мобілізаційне навчання та низка командно-штабних тренувань. На базі розвідроти, пройшли десятиденні збори з військовозобов’язаними, які в минулому проходили військову службу у розвідувальних підрозділах. Високу оцінку від вищого командування отримали танкісти за зразкове виконання своїх обов’язків під час навчань «Взаємодія-2010».

Значних успіхів досягли й артилеристи бригади. Офіцери й солдати 1-го гаубичного самохідного артдивізіону добре справились зі своїми завданнями на тактичних навчаннях з бойовими стрільбами з самохідних артилерійських установок 2С-1 «Гвоздика».

Вже стало доброю традицією, що офіцери-артилеристи частини протягом кількох років здобувають перші місця на конкурсі серед артилеристів Сухопутних військ Збройних Сил України «Залп».
І цього року призові місця на конкурсі «Залп-2010» дістались «лісовим вовкам», як інколи називають гвардійців з Гончарівського через зображення на бригадній емблемі вовка. Відповідно 1, 2 і 3 місце здобули майор Сергій Коблик, підполковник Анатолій Таранюк і капітан Олександр Лут.

Командир бригади полковник Андрій Грицьков у свої промові констатував:
- Бригада до виконання навчально-бойових завдань готова. Програма бойової підготовки в частині напружена і серйозна. До нас прийшло багато молодих солдатів, спеціалістів з учбових центрів, нових контрактників. Треба їх всебічно підготувати, згуртувати в екіпажі, взводи, роти. Навчити вміло володіти озброєнням бойових машин, щоб колектив був єдиною командою з високим ступенем боєготовності.

РЕГІОНАЛЬНИЙ МЕДІА-ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ У (м.ЧЕРНІГІВ)


Теги: Гончарівське, Андрій Грицьков

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект