• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівський велосипедист Анатолій Остапенко здобув перемогу у Бахчисараї (відео)


Чернігівський велосипедист Анатолій Остапенко здобув перемогу у Бахчисараї (відео)

 

Вам необходимо обноить Flash Player для просмотра этого видеороликаСкачать последнюю версию Flash Player
Тривалість відео – 2 хв. 15 сек., розмір відео – 8,55 Мb Про велосипеди Анатолій Остапенко може розповідати годинами, а особливо, коли мова заходить про його власний. Адже лише за цей рік спортсмен і його вірний і надійний двоколісний друг привезли до Чернігова кубки з чотирьох Всеукраїнських чемпіонатів.

Останню перемогу Анатолій Іванович здобув у Бахчисараї. Згадуючи подолання кримських треків велосипедист говорить, що на цих змаганнях більше виснажувало не фізичне навантаження, а 40 градусна спека і хвилясті кримські дороги. У велоспорті, як і інших швидкісних видах спорту, все вирішує час, який розділяє спортсменів на рядових і чемпіонів. Перемога може коштувати неймовірних фізичних і моральних зусиль, а вимірюватись в лічених секундах.

Свої вирішальні 33 секунди Анатолій Остапенко просто таки вирвав у харківського суперника. Анатолій не припиняє тренувань і всіляко підтримує відмінну форму. Кожен ранок для нього починається з велогонки на 80 км. трасами передмістя. Після цьогорічних перемог над українськими спортсменами, він хоче спробувати свої сили на чемпіонаті Європи, який 10 жовтня проходитиме в Іспанії.


Підготував Сергій Корж за матеріалами «Сівер-центр»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Корж, відео, велосипед, Анатолій Остапенко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект