• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Військові у Півцях готуються до Дня Незалежності


Талион

Військові у Півцях готуються до Дня Незалежності

 

У Чернігові триває підготовка до параду з нагоди Дня Незалежності України. Цьогоріч парад нараховуватиме рекордну кількість техніки, прокоментував Суспільному командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.

За його словами, цього року у механізованій колоні йтиме рекордна кількість техніки. Загалом 407 – одиниць, 305 з них належать збройним силам. Зведена колона нараховує 31 парадний розрахунок, їх називають коробками. Готуються до параду у Чернігові вперше.

За словами майора ЗСУ Олександра Горошка, тренуватися почали ще з кінця червня.Олександр Лукінчик підполковник, заступник командира зведеної механізованої колони:
- Після проходження старшим вказується на недоліки і тоді іде повторення, аби їх усунути.

Олександр Горошко майор, представник військової академії м.Одеса:
- У нас 4 проходження, 4-те з яких - залікове. Є залік - добре, нема - будь ласка, тренуйтеся далі. Техніка в нас дуже різна. 31 коробка, більшість українців такої техніки ніколи не бачили, та навіть і не чули про неї. Ракетний комплекс С-300 - це один з найкращих зразків теперішніх Збройних сил і його побачити вживу важко практично неможливо, хіба що на параді.Роман Владика старший машиніст:
- Емоції переповнюють, тому що витрачено багато сил. Спочатку навіть було страшно, а зараз легко все вдається.


Геннадій Неборачик полковник військовослужбовець ОК "Схід":
- На даному місці проводиться кінцеве збирання машина після нанесення "пікселю". Спочатку наноситься базовий колір, потім наноситься "піксель" особовим складом. Підготовка 40 годин, далі фарбування близько 6 годин, після цього фарба протягом 72 годин отримує міцність. Після - наноситься "піксель" на дані машини.Олександр Сирський генерал-полковник, командувач сухопутних військ збройних сил України:
- Ми бачимо, по-перше, і техніки, озброєння і навченості екіпажу. І ми бачимо, що техніка майже на половину пройшла підготовку, пофарбована і екіпажі теж набули значного досвіду проведення тренування і руху в таких строях. Це перший такий парад, де буде задіяно в такому масштабі - 407 одиниць озброєння військової техніки.

Роман Владика – служить у 44-й артилерійській бригаді у Тернополі. Їхня частина представлятиме на параді гармату «Гіацинт». У параді участь бере вперше, тут він – старший машини.

«Моя функція для того, щоб регулювати швидкість, рівняння в шерензі і відстань між парадними розрахунками. Тобто підказувати водію, що робити: добавити швидкість, зменшити швидкість, щоб рівняння було в шерензі».
Живуть військові у наметовому таборі, загалом близько 1000 службовців з різних видів Збройних сил: сухопутних, військово-морських, повітряних, морської піхоти та інших.Перебуватимуть військові у «Півцях» до 6 серпня, потім перебазуються в Київ.

Джерело: телеканал «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Півці, парад, військові

Добавить в:
 
 


Центр Комплект