• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Офіцер громади замість дільничного: на Сосниччині запускають пілотний проєкт


Талион

Офіцер громади замість дільничного: на Сосниччині запускають пілотний проєкт

 

В Чорнотичах на Сосниччині скоро запрацює пілотний проєкт «Офіцер громади». Нову поліцейську станцію для нього вже відкрили, обрали і кандидата на майбутню посаду. Ним став дільничний, який працює там вже 15 років – Олександр Пінченко.Робота дільничного – це попередження злочинів і розв’язання конфліктів. А якщо стався кримінал, то дільничний – перший, до кого слідчі звертаються за інформацією, каже Олександр.

Всі ці функції залишаться й у офіцера громади. Запуску пілотного проєкту на Чернігівщині поки чекають. Але в Чорнотичах до реформи вже готуються. Облаштували поліцейську станцію. Дільничний, який раніше їздив кожного дня з Сосниці, тепер має офіс у селі і працює на місці. Розташували офіс в новобудові амбулаторії.

Найчастіше звертаються з побутовими скандали і насильством у родинах, розповідає Олександр. Дільничним у Чорнотичах він працює 15 років.

В результаті реформи, Олександр сподівається отримати службовий автомобіль. Як дільничний офіцер, він обслуговує 16 сіл. Відстань до найвіддаленішого 45 кілометрів.« У нас на даний час є авто службове, але мені, щоб взяти службовий автомобіль, треба в район з’їздити за 20 кілометрів, щоб його отримати, а потім в кінці робочої зміни відвести його і діставатись додому».
Поки ж Олександр виконує свої звичні функції дільничного офіцера і чекає навчальних курсів. Вони мають розпочатися у жовтні. Після навчання назва його посади зміниться, замість дільничний офіцер – стане офіцером громади.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чорнотичі, дільничний, Пінчук

Добавить в:
 
 


Центр Комплект