Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Світлана Камишна облаштувала на подвір’ї 9-типоверхівки будинок для котиків
Рекламодателям
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

Світлана Камишна облаштувала на подвір’ї 9-типоверхівки будинок для котиків

Будинок для котиків облаштувала на подвір’ї своєї 9-типоверхівки на Рокосовського 41б чернігівка Світлана Камишна. Тут живуть троє безпритульних пухнастиків, і для кожного з них тепер є свій куточок. До будинку місцеві мешканці також приносять їжу та воду для котів.Світлана Камишна:
- У них своя ієрархія. Оце - головна кішка Зорька. Ще в нас є Маруся та Рябошапка. Я думаю, що люди будуть долучатися, коли побачатЬ, що тут все налаштовується. Важко бути першим, але це вдячна спрва.

З будівництвом котячої хатинки пані Світлані допомогли друзі та колеги.

Нині будиночок слугує котикам як захист від спеки, але в майбутньому, за словами Світлани Камишної, його можна утеплити і пристосувати для більш холодної погоди. Втім, поки що нагальною проблемою як для чернігівців, так і тварин, що живуть у нашому місті, залишається спека. Якщо не берегтися, сонячний та тепловий удари може отримати будь-хто.За словами Тетяни Діденко начальниці КП ВСЦ "Крок до тварин", типовими ознаками теплового удару у тварини є млявість, нервові розлади на кшталт судом, втрата свідомості. В таких випадках її треба обов’язково помістити у прохолодне приміщення і звернутися до лікаря-ветеринара. Але, звісно, краще не доводити свого улюбленця до стану, коли йому потрібна медична допомога.Тетяна Діденко начальниця КП ВСЦ "Крок до тварин":
- Не лише сонце є небезпечним. А просто спека, жара, зараз тваринам менше навантаження треба давати. Навіть, якщо ми виходимо о 9-й вечора і сонечко вже сховалось, але на вулиці спекотно і душно, то якщо тварина буде бігати, надмірно гуляти - це може негативно сказатися на тварині та стану її серцево-судинної системи.
- Багато тварин зараз відмовляється від їжі, або їдять один раз на день, їм цього достатньо. А власники через це дуже переймаються, намагаються насильно їх годувати. Але для тварин менше їсти у спеку - це нормально.

Зооволонтери також вдячні власникам магазинів, кафе та інших закладів, які залишають на вулиці мисочки з водою для тварин. Також вже із середи 21-го липня у Чернігові синоптики передбачають зниження температури до 21-го градуса тепла вдень.

Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Камишна, Діденко, коти, Рокосовського

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!