• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Працівників Чернігівської ТЕЦ вакцинували


Працівників Чернігівської ТЕЦ вакцинували

 

Колективну вакцинацію для працівників забезпечили на Чернігівській ТЕЦ. В місті є можливість отримати щеплення в медичних закладах і додаткових пунктах вакцинації, а для колективів підприємств, які налічують більше 50 осіб є можливість вакцинуватися організовано на виробництві. Туди виїжджає мобільна бригада.Олексій Щербина, генеральний директор ТОВ "Технова", т.в.о. директора КЕП "Чрнігівська ТЕЦ":

- Вот как раз механизм функционирования такого предприятия, как наша, на котором работает ну почти 1000 человек. Он наоборот позволяет это сделать эффективно, быстро в одном месте и максимально комфортно. Люди многие обрадовались, что не надо искать, идти и бежать узнавать, где это будет происходить, как уходить с работы, как записываться.

ТЕЦ стратегічне підприємство, тому від здоров'я його працівники залежить і енергетична безпека Чернігова.

Олексій Щербина, генеральний директор ТОВ "Технова", т.в.о. директора КЕП "Чрнігівська ТЕЦ":

- У предприятия на котором работает такое большое количество человек, находящихся постоянно в тесном контакте друг с другом, уже само за себя много чем говорит. Всё-таки, это предприятие критической инфраструктуры и закрыть такой объект, как этот, просто невозможно.

Щоб захистити своїх працівників на підприємстві, склали списки бажаючих отримати щеплення, вакциноли працівників ТЕЦ, Pfizer.Костянтин Коваленко, начальник інспекції з енергонагляду та теплових режимів споживання КЕП "Чернігівська ТЕЦ":

- На даний момент, на сьогодні, це перша група людей, які приїхали вакцинуватися. Загалом, в принципі, люди розуміють, що це необхідно, задля недопущення поширення вірусу і для профілактики. Щоб, вже не дай Бог трапиться, захворіти, то знизити ризики, результату захворювання.

Робота мобільної бригади організована на належному рівні. Тих хто прийшов на вакцінацію лікар оглядає, міряє температуру, консультує з приводу можливих реакцій на введення препарату. Працівники кажуть, зручно, що можуть отримати щеплення просто на місці роботи.В'ячеслав Вакуловський, працівник КЕП "Чернігівська ТЕЦ":

- Не треба нікуди ходити, з роботи йдемо, зайшли і будемо вакцінуватися, і підемо додомц. Усвідомлено вирішив вакцінцватися, потім, можна їхати в Європу, зараз не пускають.Юрій Калайда, працівник КЕП "Чернігівська ТЕЦ":

- Вакцінуватися думаю треба. У минулому році перехворів в важкій формі. Так, що, я знаю, це не так просто, для деяких людей. Вакцінуватися вирішив. Попитали, хто бажає, зробили списки, потім сказали коли прийти. Просто зручно, приїхав зробив і все.Сергій Куріков, працівник КЕП "Чернігівська ТЕЦ":

- Начальник зміни спитав, чи будете вакцінуватися, я вирішив, що треба. Не вакцінувався у пунктах. Двоє маленьких дітей, 4 роки, та 2 роки, куди там по чергам стоять.

Керівник разом з колективом також отримав щеплення. На підприємстві свідомо підійшли до участі у вакцинальний компанії. Бо на скільки в періоди спалахів  захворюваності на Сovid-19, страждає ефективність робочих процесів відчули на собі. На ТЕЦ вже перехворіло, більше 200 працівників і це тільки підтвердженні випадки. Вакцинація - єдиний спосіб зупинити поширення захворюваності серед колективів.

Джерело: телеканал «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вакцинація, ТЕЦ, Щербина

Добавить в:
 
 


Центр Комплект